Hakkımızda
Hızlı Arama: (+90) 553 656 02 28
 

Hakkımızda

DENKAR Limited Şirketi, Otomotiv Marş, Alternatör, Kollektör ve Oto Elektrik yedek Parçalarının Üretimi ve İhracatı Konusunda Uzmanlaşmış Ticari Firmadır.

Ürünlerimizi Kendi Markamız Olan DNK Spare Parts Adı Altında 4 Adet Atölye, 5 Marş Komple Cihaz Montaj Hattı ve Marş Yedek Parça Montaj Hattı Ve 50'den Fazla Üretim Ekipmanı CNC İşleme Hatları Alanında, Yüksek Gerilim ile Donatılmış Test Makineleri Dayanım Test Cihazı, Dinamik Dengeleyiciler, Solenoid Starter ve İthal DV Slarter Test Cihazları Kontrolü Altındı üretilmektedir.

Ürünlerimizin Kendi Marka Ve kalitemiz Altında Yıllık Kapasitesi 100.000 Adet Marş Motoru, 50.000 adet Kollektör, 100000 adet Solenoid Starter Üretim Kapasitesi Olan Tesislerimizde. Ağırlıklı olarak ; Bosch, Mitsubishi, Valeo, Nippondenso, Hitachi, Delco, Ford Mercedes, Volvo, Scania, Man, Daf, Renualt, lsuzu, Hino, Toyota, Mitsubishi, Nissan, Hyundai, Ford, Lada Serilerini kapsar. 1509001: 2000 Kalite sistem Sertifikasyonunu Altında Üretilen Ürünlerimiz.

Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'ya (Suudi Arabistan, Irak, İran, Katar, Emirlikleri, Bahreyn, Cezayir, Fas, Tunus, Mısır) ihracatını gerçekleştirmekteyiz.